RU

Російських агентів вивезли із США

09.07.2010, 09:45

Літак з десятьма російськими агентами на борту залишив США. Про це на умовах анонімності журналістам повідомив офіційний представник американської сторони.

Як передає Бі-бі-сі, автобус з російськими агентами відправився в аеропорт імені Джона Кеннеді відразу після того, як закінчилося судове засідання, на якому вони визнали себе винними у роботі на користь російського уряду.

Агентів вивезли з країни чартерним рейсом, організованим Вашингтоном.

Раніше надійшла інформація про те, що обмін російських агентів на ув’язнених з російських місць позбавлення волі відбудеться у Відні. Однак американська сторона відмовилася давати коментарі про технічні подробиці угоди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура США звинуватила 11 осіб у "злочинній змові з метою діяти як таємні агенти уряду Російської Федерації без попереднього повідомлення Міністра юстиції", а також у відмиванні грошей.

У обвинувальному висновку названі такі імена: Кристофер Метсос, Річард Мерфі, Сінтія Мерфі, Дональд Говард Хітфілд, Трейсі Лі-Енн Фолі, Наталія Переверзева, Хуан Лазаро, Вікі Пелаєз, Ганна Чепмен і Михайло Семенко. Останні двоє звинувачуються тільки за першим пунктом та їм не інкримінується відмивання грошей. Пізніше стало відомо, що деякі з названих людей використовують псевдоніми.

У середині 2007 року І.Сутягіна звинувачували у передачі Китаю російських технологій подвійного призначення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини