RU

Російські вчені мають намір створити штучну кров

24.07.2008, 17:35

Вчені-підприємці Московської області (РФ) планують створити виробництво штучної крові до 2011 року та шукають інвесторів, готових вкласти у проект 80 млн. руб. Про це повідомив президент асоціації малих інноваційних підприємств Підмосков'я Сергій Мойзіс.

Як повідомляє РІА "Новини", С. Мойзіс зауважив, що у найближчому майбутньому вони зможуть виготовляти штучну кров, штучну шкіру для лікування опіків та навіть кістки, а також створять новий метод діагностики крові людини. За його словами, ця неорганічна технологія не має аналогів у світі, і в майбутньому може дати колосальний ефект".

"На реалізацію проекту зі створення штучної крові необхідно 80 млн. руб., з яких 50 млн. - на обладнання для діагностики крові та 30 млн. - на патентування проекту і виплату заробітної плати", - зауважив президент асоціації малих підприємств.

За його даними, вже за 5-10 років в рамках реалізації проекту може стати реальністю створення роботів. "Аналог людини буде корисним у будь-якому виробництві та господарстві", - зазначив С. Мойзіс, додавши, що очікуваний ефект від реалізації проекту становитиме 150 млн. крб. за рік.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини