RU

Російські військові не пустили до Горі представників ПАРЄ

21.08.2008, 10:22

Перебуваючи в Грузії, керівники Комітету з моніторингу ПАРЄ Матіаш Ерші та Кастріот Ісламі в середу спробували проїхати до грузинського міста Горі, яке розташоване поза Південною Осетією і вже кілька днів контролюється російськими військами. Однак вже при виїзді до Тбілісі, біля селища Ігоєті, представників ПАРЄ зупинили російські військовослужбовці.

Як повідомляє радіо "Свобода", М. Ерші вже заявив журналістам, що вважає ненормальною ситуацію, коли російські солдати блокують у Грузії грузинське місто і не пускають туди представника Ради Європи. За його словами, це перший випадок в історії, коли одна країна Ради Європи окупує іншу. Він також висловив здивування тим, що до Горі не пускають грузинських журналістів.

У самому місті, куди поступово повертається грузинське населення, яке тікало після перших ракетних ударів, ситуація спокійна. Водночас, секретар Ради національної безпеки Олександр Ломая повідомив журналістам про відсутність будь-яких ознак виведення російських військ із Гори та з автотраси Схід-Захід.

У Поті, на Чорноморському узбережжі, в сотнях кілометрів від Південної Осетії, російські військові організували контрольно-пропускний пункт в'їзду до міста і повністю контролюють всі в'їзди і виїзди до порту.

Аналогічна ситуація в інших грузинських містах - Зугдіді, Сенакі, Хашурі, Карелі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини