RU

Російські компанії купили американський авіазавод

23.07.2008, 15:02

Російські компанії "Каскол" та "Промислові інвестори" завершили операцію з придбання за $10 млн активів американської компанії "Аdam Aircraft" (Денвер, штат Колорадо), виробника легких реактивних літаків, повідомляє РІА "Новини".

"Це підприємство оголосило про початок процедури банкрутства. Ми дізналися про це зазделегідь, взяли участь в аукціоні і виграли його", - заявив на прес-конференції голова Ради директорів російської компанії "Авіа Менеджмент Груп", що є оператором першого російського авіатаксі "Deхter", Євген Андрачніков. "Аdam Аircraft" було визнано банкротом у лютому 2008 року відповідно до американського законодавства про банкрутство.

За словами Є. Андрачнікова, "Аdam Aircraft" є розробником та виробником унікального двомоторного турбореактивного літака А-700, цілком виготовленого з вуглецевого композиту. У розробку цього поки ще не сертифікованого повітряного судна було вкладено $278 млн., коли підприємство оголосило про своє банкрутство. Таким чином, аерокосмічний холдинг "Каскол" і група "Промислові інвестори", купивши підприємство, стали власниками всіх виробничих активів, інтелектуальної власності, патентів та сертифікатів, а також вже виготовлених літаків і їх компонентів.

"Внаслідок операції ми, по суті, отримали можливість виготовляти на території США унікальні повітряні судна. Ми вже провели перемовини з потенційними покупцями, що висловили зацікавленість у придбанні літаків А-700, усього в портфелі компанії замовлення на 322 літаки А-700 на загальну суму понад $800 млн.", - повідомив президент групи "Промислові інвестори" Сергій Генералов.

Передбачається, що американські надлегкі реактивні літаки використовуватимуться як у Росії, так і за кордоном як авіатаксі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини