RU

Росіяни вважають Росію "країною добра"

22.04.2009, 09:18

Більшість росіян вважає, що Росія несе світові добро і не загрожує іншим державам. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного російською службою Бі-бі-сі.

Думка більшості росіян (66%) зійшлася на тому, що Росія іноземцями сприймається виключно як "країна добра". 13% опитаних, навпаки, вважають, що РФ за її межами сприймають як загрозу всьому світові загалом і сусіднім державам зокрема.

Опитування компанії "GlobeScan", що проводяться на замовлення Бі-бі-сі, демонструють, що за останні кілька років впевненість росіян у благотворному впливі своєї країни на світові події помітно зросла, незважаючи на охолодження у відносинах з Європою, США і низкою сусідніх держав. Більшість росіян не бачать у цих кроках небезпеки для інших країн.

Вони вітають непоступливість Кремля у відносинах з Вашингтоном і НАТО і вважають, що російська зовнішня політика спрямована на зміцнення безпеки і стабільності в Європі і світі.

Опитування проводилося 6-17 лютого 2009 року на території кількох російських регіонів. Під час нього було опитано 1,012 тисячі респондентів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини