RU

Росія засудила ЄС і США за санкції проти Ірану

18.06.2010, 12:20

Міністерство закордонних справ Російської Федерації засудило введення США і Євросоюзом санкцій проти Ірану.

У коментарі на сайті МЗС РФ йдеться, що Росія розцінює "такі дії партнерів як вияв курсу, що йде врозріз з принципами спільної роботи у "шістці" і в форматі РБ ООН. "Для нас неприйнятні спроби таким чином ставити себе "вище" за Раду Безпеки. Ми таку практику категорично відкидаємо", - зазначили у Міністерстві.

"Ми розчаровані подібними рішеннями. Вони підривають основи нашого діалогу і взаємодії в питанні про оптимальні шляхи врегулювання ситуації навколо іранської ядерної програми. Фактично, щоразу повторюється одна і та ж історія: як тільки ми ціною великих зусиль виходимо на загальне розуміння у РБ ООН з набору точно відкаліброваних заходів санкціонного впливу на Іран, США і ЄС на цьому не зупиняються і, суворо кажучи, виявляють політичну зневагу до партнерства з Росією", - зазначили у МЗС.

Нагадаємо, вчора США і ЄС оголосили про введення додаткових санкцій проти Ірану, які жорсткіше схвалені 9 червня Радою Безпеки ООН. Резолюція ООН, прийнята з метою примусити Іран припинити свою ядерну програму, яка, як вважають країни Заходу, спрямована на розробку ядерної зброї, була схвалена, зокрема Росією.

Ядерні програми Ірану і Північної Кореї: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини