RU

Росія вважає, що запобігла масовому вторгненню Грузії в Осетію

13.08.2008, 15:20

Заступник начальника Генштабу РФ Анатолій Ноговіцин стверджує, що російські військові запобігли масовому вторгненню Грузії в Абхазію. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, демонструючи карту плану грузинської операції.

Як повідомляє російський телеканал "Вісті", А. Ноговіцин уточнив: "На ній (карті - ред.) у деталях пророблений план операції із вторгнення грузинських військ на сухумський напрям. На гальскому напрямі Грузія зосередила бригади в обхід частин наших миротворців, до 4 батальйонів було націлено на Сухумі. Планувався також відсікаючий удар по Абхазії з боку Росії".

Крім того, за його словами, планувалася також атака з моря. Заступник начальника Генштабу РФ розцінив план грузинських військових як "Цхінвалі-2 ", але у набагато серйознішому варіанті". "Прогноз та реальні дії військових дозволили роззброїти грузинське угрупування, перешкодити їй, охолодити гарячі голови грузинської держави, щоб не повторити цхінвальский варіант", - заявив А. Ноговіцин.

Нагадаємо, Росія втратила у зоні конфлікту Південної Осетії із Грузією - 74 убитими, 171 пораненими, 19 людей пропали безвісти.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини