RU

Росія і Венесуела підписали таємну угоду щодо оборони

10.09.2009, 15:59

Росія і Венесуела підписали за підсумками переговорів президентів двох країн нзку документів. У тому числі міністерства оборони РФ і Венесуели підписали угоду, зміст якої не розкривається.

Як передає ІТАР-ТАСС, Дмитро Медведєв і Уго Чавес підписали угоду про співпрацю в галузі реалізації спільних стратегічних проектів. У присутності двох лідерів укладено також домовленості про співпрацю в енергетичній сфері.

Генеральний директор Національного нафтового консорціуму Валерій Русаков і віце-президент ПДВСА Еулохіо дель Піно поставили підписи під Меморандумом про створення спільного підприємства для здійснення діяльності на блоці "Хунін-6" нафтоносного пояса річки Оріноко Венесуели.

Нагадаємо, сьогодні під час візиту у Москву У.Чавес заявив, що Венесуела визнає незалежність Південної Осетії і Абхазії. "Я ще не говорив про це, і ось хочу повідомити: Венесуела приєдналася до визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії", - заявив У.Чавес. "Незабаром ми почнемо необхідні дії для встановлення дипломатичних відносин з цими країнами", - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини