RU

Росія відмовилася від американської курятини

01.09.2008, 15:07

З сьогоднішнього дня Росія виключила зі списку постачальників курятини 19 американських птахопереробних підприємств.

Як повідомили ІТАР-ТАСС у Россільгоспнагляді, за результатами попереднього розгляду матеріалів вибіркової спільної російсько-американської інспекції американських птахопереробних підприємств, проведеної наприкінці липня - початку серпня 2008 року, встановлено, що на низці із них "не у повному обсязі виконуються узгоджені вимоги до підприємств, що постачають м'ясо птиці до Росії".

Глава Мінсільгоспу Росії Олексій Гордєєв минулої п'ятниці заявив, що виключення зі списку постачальників м'яса птиці 19 американських підприємств не вплине на внутрішній російський ринок.

Раніше глава уряду РФ Володимир Путін повідомив про введення низки обмежень для американських постачальників курятини. За словами В. Путіна, в Росії останнім часом гостро обговорюється питання про поставки сільгосппродукції із різних країн, у тому числі з США.

Нагадаємо, з 20 серпня 2008 року Україна була змушена припинити експорт сухого молока до Російської Федерації. Відповідного листа відправила Федеральна служба із ветеринарного та фітосанітарного нагляду РФ. Як повідомили у Держкомітеті ветмедицини, вказане рішення російська сторона прийняла за підсумками інспектування молокопереробних підприємств України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини