RU

Росія планує об'єднання неспокійних республік

27.10.2008, 13:00

На Північному Кавказі має відбутися одна з найделікатніших реформ управління в історії посткомуністичної Росії. Про те, що найближчим часом на неспокійному Північному Кавказі буде не 7, а 4 республіки, пише в сьогоднішньому випуску "Tagesspiegel", переклад якої наводить "InoPressa".

Але найголовніша новина, на думку видання, полягає в тому, що об’єднають Чечню і Інгушетію. За допомогою об'єднання Кремль, на думку кореспондента Ельке Віндіш, хоче звести до мінімуму ризики напередодні зимової Олімпіади 2014, яка повинна пройти в Сочі, і не допустити того, щоб "подальша експансія Росії на півдні Кавказу наражалася на небезпеку у зв'язку з безпорядками на півночі".

"Очевидно, - резюмує видання, - Медведєв і його Прем'єр Путін сподіваються, що настваник Кремля в Чечні Рамзан Кадиров залізним кулаком наведе в сусідній Інгушетії порядок так само швидко, як і в Грозному". До того ж експерти застерігають від наслідків: ісламісти, націоналісти і просто бандити можуть об'єднатися. І тоді не уникнути ескалації насильства.

Про непрості відносини між Києвом і Москвою у статті "Росія готує окупацію України?" >>>

Про російський "чорний список" у матеріалі "Росія чорнила Україну" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини