Росія незадоволена скасуванням Грузією віз для народів Північного Кавказу

14.10.2010, 13:30

Міністерство закордонних справ Росії вважає провокацією рішення влади Грузії ввести безвізовий режим для народів Північного Кавказу.

"Спроба поділити населення Росії на різні категорії суперечить нормам цивілізован

Міністерство закордонних справ Росії вважає провокацією рішення влади Грузії ввести безвізовий режим для народів Північного Кавказу.

"Спроба поділити населення Росії на різні категорії суперечить нормам цивілізованого міждержавного спілкування", - йдеться у заяві, поширеній прес-службою російського зовнішньополітичного відомства.

"У Росії немає проблем із Грузією, грузинським народом. У нас проблема з режимом М.Саакашвілі, який ніяк не може заспокоїтися. Ясно, однак, що всі його судорожні дії, спрямовані на пошук все нових і нових подразників, не відповідають інтересам грузинського народу, можуть привести лише до додаткових проблем для грузинських громадян", - повідомили у російському МЗС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Грузія дозволила вільно перетинати свій кордон і перебувати у країні без візи протягом 30-ти днів жителям Дагестану, Чечні, Північної Осетії, Кабардино-Балкарії, Карачаєво-Черкесії і Адигеї. У Грузії наголосили, що рішення прийнято, з огляду на особливу культурну та історичну близькість народів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами