RU

Росія незадоволена скасуванням Грузією віз для народів Північного Кавказу

14.10.2010, 13:30

Міністерство закордонних справ Росії вважає провокацією рішення влади Грузії ввести безвізовий режим для народів Північного Кавказу.

"Спроба поділити населення Росії на різні категорії суперечить нормам цивілізованого міждержавного спілкування", - йдеться у заяві, поширеній прес-службою російського зовнішньополітичного відомства.

"У Росії немає проблем із Грузією, грузинським народом. У нас проблема з режимом М.Саакашвілі, який ніяк не може заспокоїтися. Ясно, однак, що всі його судорожні дії, спрямовані на пошук все нових і нових подразників, не відповідають інтересам грузинського народу, можуть привести лише до додаткових проблем для грузинських громадян", - повідомили у російському МЗС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Грузія дозволила вільно перетинати свій кордон і перебувати у країні без візи протягом 30-ти днів жителям Дагестану, Чечні, Північної Осетії, Кабардино-Балкарії, Карачаєво-Черкесії і Адигеї. У Грузії наголосили, що рішення прийнято, з огляду на особливу культурну та історичну близькість народів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини