RU

Росія не задоволена, що ЄС не розібрався з постачальниками зброї до Грузії

02.09.2008, 14:20

Росія не згодна "з низкою упереджених констатацій на адресу Росії, що містяться в заключній декларації екстреного самміту ЄС, включно з тезою про непропорційність російської реакції на агресію Грузії".

Також Росію не влаштовує, що "діям Тбілісі так і не дано відповідної оцінки, так само як і діям тих, хто постачав зброю до Грузії порушуючи правила ОБСЄ та ЄС". "Стосовно практичних висновків за підсумками самміту ЄС, то викликає жаль намір підвісити перемовини про новий Договір про партнерство, хоч за останні два роки у Москві вже звикли до штучних перешкод на шляху до цього документу", - йдеться в коментарі МЗС Росії у зв'язку з рішенням позачергового засідання Європейської Ради.

Нагадаємо, у затвердженій напередодні підсумковій декларації самміту глав держави та урядів Євросоюзу ЄС засудив визнання Росією незалежності Абхазії та Південної Осетії і закликав інші країни не робити цього.

Раніше гендиректор ДК "Укрспецекспорт" Сергій Бондарчук заявив, що Україна постачала до Грузії оборонне озброєння. С. Бондарчук сказав: "До Грузії ми постачали номенклатуру (зброя - ред.), пов'язану з обороною, а не нападом". Говорячи про різновиди такого озброєння, він назвав системи захисту від високоточної зброї, радіолокації, системи ППО.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини