RU

Росія не має територіальних претензій до України

20.10.2008, 12:10

Росія "не має наміру ні на кого нападати" і не має територіальних претензій до сусідів. Про це заявив Перший віце-прем'єр російського уряду Сергій Іванов.

Видання "The Sunday Times", переклад якого наводить "InoPressa", говорить, що "заява одного із найвпливовіших політиків у Москві про те, що Росія не має наміру ні на кого нападати і не має територіальних претензій до сусідів, була покликана розвіяти страхи щодо нової холодної війни".

С. Іванов наполягає, що у Москви мирні наміри, а військова операція у серпні була спровокована грузинською агресією. "Після того, як Грузія атакувала у серпні проросійський анклав Південну Осетію, а Росія у відповідь ввела танки у Грузію, взаємини між Росією і Заходом значно охолонули. На Заході це змусило багатьох побоюватися російських експансіоністських амбіцій, які Іванов категорично заперечив. Проте, він помітив, що Росія домагатиметься того, щоб Михайло Саакашвілі постав перед міжнародним судом", - пише видання.

С. Іванов, передає видання, поклав частину вини за конфлікт і на Вашингтон. За той час, що він був Міністром оборони, Росія неодноразово отримувала запевнення, що нічого подібного не трапиться. Також С. Іванов помітив: "Хоча Росія як і раніше проти вступу Грузії до НАТО, вона не буде цьому жодним чином протидіяти".

Досьє на Сергія Іванова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини