RU

Росія хоче обмінятися військовополоненими

13.08.2008, 18:27

Генеральний штаб Збройних сил РФ запропонував Грузії здійснити обмін полоненими та загиблими. Про це в середу на прес-конференції заявив заступник начальника Генштабу Російської Федерації Анатолій Ноговіцин.

"Нами запропоновано варіант грузинській стороні "список на список". У подальшому кожна сторона вивчатиме, хто у списках, і тоді ми розберемося і з тими, хто зник безвісти, які можуть виявитися доданими, і в інших напрямах", - цитує телеканал "Вести" А. Ноговіцина. Він наголосив, що такий варіант запропоновано, і зараз російська сторона чекає відповіді грузинської.

Він спростував інформацію про те, що у грузинському місті Горі були російські танки. "Я зі всією відповідальністю заявляю, що ніяких танків в Горі немає і бути не могло", - наголосив А. Ноговіцин, додавши, що "адміністрація цього міста ганебно залишила свої посади, і зараз нам не вдається налагодити контакту в межах припинення бойових дій і реалізації принципів урегулювання".

Заступник начальника Генштабу, відповідаючи на запитання журналіста, повідомив, що в зоні грузинсько-осетинського конфлікту Росія не застосовувала жодних нових різновидів озброєння. "Це не полігон, - наголосив А. Ноговіцин. - Випробування ми проводимо в іншому місці". У Південній Осетії Росія застосовували лише штатні озброєння. "Нічого нового ми не використали", - зауважив А. Ноговіцин.

Заступник глави Генштабу зазначив, що значна кількість грузинських формувань продовжуює перебувати поблизу зони грузинсько-осетинського конфлікту. "Станом на 9:00 за московським часом 13 серпня на південноосетинському напрямку збройні сили Грузії почали відвід своїх військ у напрямку Тбілісі. Проте, викликає занепокоєння велика концентрація грузинських військ поблизу зони безпеки, - заявив А. Ноговіцин. - Поки що активного відводу грузинських військ ми не спостерігаємо".

Нагадаємо, Росія втратила в зоні конфлікту Південної Осетії з Грузією - 74 вбитими, 171 пораненими, 19 осіб зинкли безвісти.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини