RU

Росія, Казахстан і Білорусь підписали заяву про введення Митного кодексу

05.07.2010, 14:35

Росія, Казахстан і Білорусь підписали заяву про вступ у дію Митного кодексу. Про це сказав Президент РФ Дмитро Медведєв.

"Підписана заява про вступ у дію Митного кодексу, щодо трьох країн він застосовується з 6 липня, для Росії і Казахстану - з 1 липня", - повідомив глава російської держави, якого цитує канал "Вєсті". Він назвав формування Митного союзу "вигідною і цікавою справою".

"Я радий, що ми домовилися за статутом суду ЄврАзЄС, що говорить про те, що інтеграція вступила у заключну фазу", - зазначив Д.Медведєв, додавши, що "тепер статут суду ЄврАзЄС буде застосовуватися і до відносин між діючими суб'єктами, тобто компаніями, зареєстрованими на території ЄврАзЄС". "Ми у вузькому складі обговорили і вирішили сьогодні підписати документ, що запускає з липня Митний союз", - повідомив раніше президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв на саміті ЄврАзЄС у розширеному складі.

Водночас сьогодні стало відомо, що Таджикистан і Киргизстан вивчають питання про вступ до Митного союзу. Президенти Таджикистану і Киргизстану - Емомалі Рахмон і Роза Отунбаєва - запевнили, що їхні країни вивчають можливість вступу до Митного союзу. "Щодо вступу до Митного союзу, ми дуже серйозно цим займаємося", - сказав Є.Рахмон. "Киргизстан, будучи членом СОТ, організувала робочу групу з вивчення питання входження до Митного союзу з урахуванням вигоди для країни", - зазначила Р.Отунбаєва.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини