RU

Росія готова допомогти Киргизстану

08.04.2010, 13:50

Російська Федерація готова надати необхідну гуманітарну допомогу народу Киргизстану. Про це заявив російський Прем'єр Володимир Путін під час телефонної розмови з главою тимчасового уряду Киргизстану Розою Отунбаєвою.

Як повідомляє прес-служба уряду РФ, В.Путін попросив стриматися від насильства і вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки іноземних і дипломатичних представництв.

Р.Отунбаєва повідомила, що уряд Народної довіри, який вона створює, повністю контролює ситуацію у Киргизстані, а також всі правоохоронні органи і збройні сили". Водночас вона сказала, що ситуація у країні залишається складною, і Киргизстан потребує економічної підтримки.

У зв'язку з цим російський Прем'єр зазначив, що "з огляду на особливий характер відносин двох країн, Росія завжди надавала і готова надалі надавати необхідну гуманітарну допомогу народу Киргизстану".

Нагадаємо, кількість жертв заворушень у Киргизстані досягла 74 осіб. Ще близько півтисячі осіб поранилися внаслідок заворушень демонстрантів і співробітників міліції.

Заворушення у Киргизстані: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини