RU

Романа Абрамовича не затримували в США, - ФБР

25.03.2013, 16:47
Романа Абрамовича не затримували в США, - ФБР - Фото
Роман Абрамович (фото - ЕРА )
У нью-йоркському відділенні ФБР спростували повідомлення про арешт російського бізнесмена Романа Абрамовича. Про це передає Російська служба Бі-бі-сі.

Сьогодні в російських ЗМІ з посиланням на неназвані джерела з'явилося повідомлення про затримання в США співробітниками ФБР бізнесмена Романа Абрамовича. Тим часом представник російського мільярдера спростував ці повідомлення. Представник Абрамовича Джон Манн підкреслив: "Це не відповідає дійсності".

Незважаючи на це, співробітники генконсульства Росії в Нью-Йорку мають намір перевірити повідомлення ЗМІ про нібито затримання представниками ФБР на території США бізнесмена Романа Абрамовича. "Зрозуміло, ми збираємося перевірити цю інформацію, як і яку інформацію, що стосується будь-якого російського громадянина", - сказав співробітник генконсульства РФ.

Варто відзначити, що інформація про затримання Абрамовича збіглася в часі зі смертю російського бізнесмена Бориса Березовського. Раніше Абрамович виграв суд у Лондоні в опального олігарха. Об'єктом спору були найбільші російські активи, серед яких - акції Сибнафти і частки в Русаль.

Досьє на Романа Абрамовича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини