RU

РФ втратить Петербург, якщо нападе на Естонію - екс-президент

04.06.2018, 14:13
РФ втратить Петербург, якщо нападе на Естонію - екс-президент - Фото
Хендрік Ільвес (фото - Getty Images)

У військовому плані Росія не загрожує Естонії, оскільки знає, що може зазнати значних втрат внаслідок агресії проти країни-члена НАТО. Про це заявив колишній президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес, повідомляє Європравда.

Він нагадав, що в Альянсі діє норма (стаття 5), за якою напад на одну з країн-членів прирівнюється до нападу на весь блок.

"Звичайно, Росія може атакувати Естонію - але незабаром вона може втратити навіть Омськ і Томськ, не кажучи вже про Петербург. Вони про це пам'ятають", - сказав Ільвес.

Але, за його словами, Росія веде проти Естонії інформаційну кампанію. Він уточнив, що на Заході багато хто потрапляє під вплив російських пропагандистських послань.

"Нікуди, звичайно, не поділася кампанія з дискредитації моєї країни, яка триває вже 27 років. І в Україні, безсумнівно, розуміють, про що йде мова, тому що у вас точно така ж проблема з боку Росії з розповідями про "нацистів" і "хунту". І ця загроза - дійсно небезпечна. На Заході вистачає "корисних ідіотів", і до сих пір є медіа, які це підхоплюють", - наголосив Ільвес.

Він вірить в можливість того, що Росія зміниться настільки, що загрози з її боку зникнуть.

"Я не вважаю, що агресія - це частина генокода росіян", - заявив Ільвес.

Раніше повідомлялося, що Естонія витратить € 188 млн на захист кордону з Росією.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини