RU

Ремонт Саяно-Шушенської ГЕС обійдеться у 10 млрд. руб.

18.08.2009, 11:08

На відновлення Саяно-Шушенської ГЕС, руйнівна аварія на якій у понеділок забрала життя щонайменше 12 людей, потрібно понад 10 мільярдів рублів. Про це сказав член правління компанії "РосГідро" Борис Богуш.

Як повідомляє "Reuters", зокрема, Б.Богуш вказав, що попереднє відновлення належної "РосГідро" найбільшої в РФ гідроелектростанції, може зайняти до 20 місяців. "За дуже обережними експертними оцінками, понад 10 мільярдів рублів вимагається на повну реабілітацію станції", - сказав він.

Б.Богуш додав, що на ранок вівторка дефіцит електроенергії, що виник у зв'язку із аварією на станції, "практично ліквідовано".

За уточненими даними МНС, 12 людей загинули в аварії на станції, розташованій у республіці Хакасія на кордоні з Красноярським краєм, і 64 вважаються зниклими безвісти.

Внаслідок аварії було затоплено машинну залу станції, частково зруйновано покрівлю. Дамба на Єнисеї не постраждала.

Слідчий комітет при прокуратурі РФ в республіці Хакасія, що проводить розслідування причин аварії, повідомив у вівторок, що версія про теракт не підтвердилася. "Спеціалісти-вибухотехніки ФСБ Росії не знайшли слідів вибухових речовин на місці аварії", - йдеться у повідомленні комітету.

Виконувач обов'язків голови "РосГідро" Василь Зубакін сказав у понеділок, що розглядаються кілька техногенних версій причини аварії, яку експерти мають визначити протягом кількох днів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини