RU

Развозжаєву пред'явлено звинувачення, наступний - Удальцов

23.10.2012, 16:18
Развозжаєву пред'явлено звинувачення, наступний - Удальцов - Фото
Леонід Развозжаєв (фото - vk.com)
Опозиціонеру Леоніду Развозжаєву пред'явлено звинувачення в приготуванні до організації масових заворушень. Про це повідомив офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін, якого цитує Російська служба Бі-бі-сі.

Раніше за клопотанням СКР в рамках кримінальної справи, порушеної після перевірки фактів, викладених у фільмі "Анатомія протесту-2", Развозжаєв був поміщений під варту.

Маркін також повідомив, що адвокат Віолета Волкова не буде захищати Развозжаєва, так як його інтереси, за словами представника СКР, суперечать інтересам інших її клієнтів, у тому числі координатора Лівого фронту Сергія Удальцова.

Він також повідомив, що в п'ятницю звинувачення будуть пред'явлені опозиціонеру Сергію Удальцову. Для цього він і його захисник Віолета Волкова викликані в Слідчий комітет. Покарання за статтями, які слідство збирається пред'явити опозиційному лідеру, може скласти від чотирьох до десяти років позбавлення волі.

У понеділок СКР заявив, що Леонід Развозжаєв, раніше оголошений у федеральний розшук, написав явку з повинною, в якій заявив, що фінансування масових заворушень на території Росії здійснювалося з боку грузинського "конструктора кольорових революцій" Гіві Таргамадзе.

Адвокат заарештованого опозиціонера Леоніда Развозжаєва Віолета Волкова вважає невідповідними дійсності імовірно сказані ним слова про те, що на нього не чинився фізичний або психологічний тиск. Раніше про це заявив член Громадської спостережної комісії при управлінні МВС по Москві Антон Цвєтков нібито зі слів самого Развозжаєва.

Тим часом Управління верховного комісара ООН у справах біженців підтвердила, що Развозжаєв дійсно звертався за консультацією про отримання статусу біженця в Києві, але під час перерви на обід зник. "Будь-яка відправка на батьківщину без урахування існуючих процедур може призвести до визнання держави відповідальним за серйозне порушення національних і міжнародних законів", - підкреслили в ООН. Зараз у Києві працює група адвокатів і активістів, які намагаються добитися розслідування інциденту з передбачуваним затриманням Развозжаєва в Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини