RU

Райс заявила, що Росії загрожує міжнародна ізоляція

13.08.2008, 11:07

Міжнародна ізоляція загрожує Росії, якщо вона і надалі не поступатиметься Заходу в зовнішньополітичних питаннях. Таку заяву зробила Держсекретар США Кондоліза Райс. Вона висловила сумніви з приводу заяв Кремля про "захист миротворців у Південній Осетії".

За інформацією "5 каналу", К. Райс зауважила, що якби це було так, "то не було б необхідності знищувати бомбардуванням грузинську інфраструктуру і вимагати відставки демократично обраного Президента".

Водночас, американський чиновник підтримала закінчення бойових дій і запевнила, що Сполучені Штати продовжать дипломатичні перемовини зі всіма партнерами з кавказького питання. "Я щойно говорила із Президентом США та міністрами закордонних справ Великої Сімки. Бердард Кушнер поінформував нас про прогрес, якого їм вдалося досягнути. Ми задоволені з цього приводу. Дуже важливо, що сторони припинили вогонь", - сказала К. Райс.

За її словами, позиція США полягає в тому, що Грузія є територіально неподільною та суверенною країною. "Ми підтримуємо демократично обраний уряд цієї країни", - підсумувала Держсекретар США.

Нагадаємо, президенти Франції та Грузії - Ніколя Саркозі та Михайло Саакашвілі - "в цілому ухвалили" принципи врегулювання кризи в Південній Осетії, розроблені раніше під час перемовин Н. Саркозі з Президентом Росії Дмитром Медведєвим. Про це президенти Франції та Грузії повідомили після перемовин, які відбулися у Тбілісі.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини