RU

Радіація біля японської АЕС втричі перевищила норму

15.03.2011, 09:35
Радіація біля японської АЕС втричі перевищила норму - Фото
6d607a9e1fceadeb16ddba3f7f2bb165.jpg

Радіація біля японської АЕС втричі перевищила норму
Рівень радіації у АЕС "Фукусіма-1" у вівторок втричі перевищив допустиму річну норму для людини. Про це повідомив оператор станції - найбільша у країні енергетична компанія "Токіо електрик пауер".

Як передає "Взгляд", у вівторок о 08.31 (01.31 за Києвом) біля головних воріт станції було зафіксовано рівень радіації у 8 тис. 217 мікрозивертів у годину. Цей показник втричі перевищує норму, яку людина може без загрози для здоров'я отримати протягом року.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що на другому енергоблоці АЕС "Фукусіма-1" стався ще один вибух. Є небезпека, що пошкоджена система охолоджування. Рівень радіації піднявся до 965 мікрозивертів у годину. Однак, за твердженням японської влади, рівень радіації від вибуху на другому енергоблоці не небезпечний для здоров'я людей.

Нагадаємо, раніше на АЕС "Фукусіма-1" в Японії стався вибух, внаслідок якого обвалилася частина стіни енергоблоку.

Японська атомна електростанція "Фукусіма" - найбільший у світі атомно-енергетичний комплекс, який постачає енергію Токіо. Фактично "Фукусіма" складається з двох АЕС ("Фукусіма-1" і "Фукусіма-2"), їхня сумарна потужність - 8800 мегават. Проблеми сталися на "Фукусіма-1" - вона була запущена у 1971 році.

Жителів з 20-кілометрової зони навколо "Фукусіма-1" і "Фукусіма-2" евакуйовують військовими вертольотами.

Атомна енергетика: добірка новин>>>
Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини