RU

Рівень насильства в Сирії жахає, - правозахисники

14.01.2013, 16:17
Рівень насильства в Сирії жахає, - правозахисники - Фото
Фото: ЕРА
Неурядова організація "Міжнародний комітет порятунку" (МКС) закликає до негайних дій у вирішенні гуманітарної кризи в Сирії. Кількість біженців із цієї країни перевищила 600 тисяч чоловік, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Дані МКС говорять про "страхітливий рівень насильства" і злочинів сексуального характеру в Сирії. За оцінками ООН, з початку конфлікту в березні 2011 року в країні вбито понад 60 тис. чоловік.

Крім тих, хто виїхав з Сирії, принаймні 2 млн. осіб були змушені залишити свої будинки. Як стверджує МКС, більшість біженців покидають країну через постійноу загрозу згвалтування. Ці злочини, які часто здійснюють на очах членів сімей жертв, люди називають головною характеристикою війни.

МКС також різко критикує "брак медичної та психологічної допомоги жертвам, який визиває тривогу". Цілі райони країни перетворилися на руїни, а люди змушені переходити з місця на місце, щоб піти від наближається лінії фронту.

Крім того, в останні дні в регіоні стоїть дуже холодна погода. Йшов сніг, температура тримається на рекордно низьких позначках. Умови життя біженців стали практично нестерпні. Серед дітей сирійських біженців, які живуть в одному з таборів в Лівані, немає жодного, у кого був би зимовий одяг.

Минулого тижня ООН повідомила, що 1 мільйон сирійців голодує. За даними експертів Всесвітньої продовольчої програми, допомога надається півтора мільйонам чоловік. Однак триваючі бої і неможливість використовувати порт Тартус для поставок продовольства призводять до того, що багато хто допомоги не отримує.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини