RU

Путін вимагає розрахувати кількість "розумних" боєприпасів

22.11.2018, 17:12
Путін вимагає розрахувати кількість
Фото: Getty Images

Президент країни-агресора РФ Володимир Путін поставив оборонно-промислового комплексу (ОПК) завдання скоротити технологічні цикли виробництва "розумних" ракет і боєприпасів, а також прорахувати їх оптимальну кількість для гарантованого виконання своїх завдань російськими армією і флотом. Про це повідомляє російський Інтерфакс.

"Продукція повинна бути сучасною, високої якості. Потрібні, звичайно, не горезвісні "болванки", а "розумні", високоточні боєприпаси, які підвищують можливості як діючих, так і перспективних систем озброєння", - сказав Путін.

Путін наголосив на необхідності вдосконалення організації виробництва ракет і боєприпасів.

"Безумовно, продукція галузі стає все більш складною, високотехнологічною, більшість зразків мають тривалі цикли виготовлення, які визначаються потужністю не лише підприємств, які здійснюють фінальну збірку, але і заводів-постачальників комплектуючих, а також рівнем забезпеченості сировиною і матеріалами", - сказав Путін.

Він підкреслив, що "потрібно прагнути скорочувати технологічний цикл виробництва ракет і боєприпасів".

7 червня 2018 року секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що військові будуть завжди адекватно відповідати на загрози державності, а Україна існує і буде існувати.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини