RU

Путіна висунули на Нобелівську премію миру

01.10.2013, 17:06
Путіна висунули на Нобелівську премію миру - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Міжнародна академія духовної єдності і співпраці висунула президента Росії Володимира Путіна на Нобелівську премію миру.

"Ми дуже добре знаємо, яку миротворчу роль зіграв у важких районах, особливо в Беслані, Південній Осетії, наш президент", - пояснив ініціативу президент академії Георгій Трапезников. "Володимир Путін почав всі необхідні зусилля до мирного врегулювання сирійського конфлікту. Своїм особистим прикладом він доводить відданість справі миру не на словах, а на ділі", - у свою чергу сказав віце -президент академії Беслан Кобахія. 

Підпис під зверненням до Нобелівського комітету поставив і депутат Держдуми, народний артист СРСР Йосип Кобзон. Він нагада , що звання лауреата Нобелівської премії миру носить президент США Барак Обама, який "готується до вторгнення в Сирію". "Наш президент, який намагається зупинити кровопролиття, допомогти в конфліктах, більше гідний такого звання", - упевнений співак.

Нобелівська премія миру - одна з п'яти нагород, заснованих шведським промисловцем і винахідником Альфредом Нобелем. Премія призначена тим, хто "вніс найбільш істотний внесок у згуртування націй, знищення рабства або зниження чисельності існуючих армій і сприяння проведенню мирних конгресів".

Джерело: канал Вісті 

Досьє на Володимира Путіна 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини