RU

Путін вступив на посаду президента Росії

07.05.2012, 11:39
Путін вступив на посаду президента Росії - Фото
Володимир Путін (фото - state.kremlin.ru)
Голова Конституційного суду Валерій Зорькін оголосив про вступ Володимира Путіна на посаду голови російської держави. У Великому кремлівському палаці проходить урочиста церемонія вступу Володимира Путіна на посаду президента Росії.

Церемонія почалася з урочистого внесення державного прапора Росії, штандарта президента, Конституції Росії і знака президента Росії в Андріївський зал Великого кремлівського палацу, повідомляє прес-служба Кремля.

Обраний президент приніс присягу на вірність народу Росії. Голова Конституційного суду Валерій Зорькін оголосив про вступ Путіна на посаду голови російської держави.

На церемонію інавгурації запрошено близько трьох тисяч чоловік. Серед них - члени уряду і Ради федерації, депутати Державної думи, судді Конституційного суду, представники інших федеральних органів державної влади РФ.

На заході також присутні довірені особи та представники виборчого штабу кандидата на посаду президента Росії Путіна, інші кандидати, що брали участь у виборах президента, голови дипломатичних місій, представники духовенства, діячі науки, культури і мистецтва, громадські діячі.

Нагадаємо, інавгурація Путіна розпочалася сьогодні о 10:55 по Києву з того, що у Великому кремлівському палаці президентський оркестр виконав урочисту музику. Через Георгіївський та Олександрівський зали в Андріївський зал увійшли прапороносці з державним прапором Росії, штандартом президента, Конституцією і знаком президента Росії.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини