RU

Путін ускладнить в'їзд в РФ всім, хто не входить до Митного союзу

12.12.2012, 12:29
Путін ускладнить в'їзд в РФ всім, хто не входить до Митного союзу - Фото
Фото: ЕРА
Президент Росії  Володимир Путін заявив в посланні до Федеральних зборів, що до 2015 року в'їзд до Росії повинен здійснюватися тільки за закордонними паспортами. При цьому, за його словами, в рамках Митного союзу повинні діяти максимально спрощені правила перетину кордону.

"У нас досі існує практика, коли громадяни окремих держав СНД в'їжджають в Російську Федерацію за своїми внутрішніми паспортами. Минуло вже досить багато часу для того, щоб всі держави СНД сформувалися як такі. Адже в таких умовах, коли в'їжджають громадяни інших країн за внутрішніми паспортами, забезпечити ефективний міграційний контроль практично неможливо. Вважаю, що не пізніше ніж у 2015 році в'їзд до Росії має бути дозволений виключно за закордонними, а не внутрішніми паспортами інших країн", - розповів він.

Путін попросив відповідні відомства опрацювати це питання з російськими колегами по Співдружності. "Не треба нікому створювати проблем. При необхідності потрібно надати їм сприяння і допомогу, включаючи фінансову і технічну. Йдеться про просту підготовку відповідних бланків. Треба зробити так, як це робиться багатьма сусідами і стратегічними партнерами в світі. Потрібно і технічно допомогти, якщо потрібно, і фінансово допомогти навіть - грошей дати просто", - сказав президент.

"При цьому в рамках Митного союзу і Єдиного економічного простору будуть, безумовно, діяти колишні, сьогоднішні режими, максимально спрощені правила перетину кордону і перебування на території країн - членів Митного союзу і Єдиного економічного простору", - підкреслив голова держави.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини