RU

Путін у прямому ефірі: Ви "дістали" мене вже цими виборами

15.12.2011, 13:24
Путін у прямому ефірі: Ви
Фото: ЕРА
Багато питань, зокрема, стосуються акцій протесту проти результатів виборів до Держдуми і реакції на це Володимира Путіна. Глава російського уряду наголосив, що він не проти протестів, які здійснюються в рамках закону. Також він сказав, що результат виборів до Держдуми "відображає реальний розклад сил в країні".

За його словами, у невдоволенні опозиції результатами виборів немає ніякої новизни. "Це було завжди, завжди є і завжди буде. Опозиція на те й існує. Вона бореться за владу. І тому шукає будь-які можливості для того, щоб до цієї влади підійти і чинну владу відтіснити, звинуватити, вказати на її помилки. В цілому це теж абсолютно нормальна річ", - сказав він.

"Тепер з приводу чесності чи нечесності. Опозиція завжди буде вказувати на те, що вибори були нечесні. Завжди. Це відбувається скрізь, у всіх країнах. Питання тільки, в якій формі це виражається. Це питання політичної культури", - упевнений Путін.

У той же час, при озвучуванні учасниками заходу чергового питання про вибори, Володимир Путін запропонував "якось відійти від цієї теми". На його думку, крім виборів "є багато інших цікавих питань". На це зауваження ведучий телеефіру відповів, що до цього питання все одно доведеться повертатися.

Незабаром, слухаючи чергове запитання про результати виборів, Путін не стримався: "Ви дістали мене вже виборами цими". Проте погодився відповідати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини