RU

Путін своєрідно прокоментував зростання смертності в Росії

08.05.2015, 17:42
Путін своєрідно прокоментував зростання смертності в Росії - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Президент Російської Федерації Володимир Путін пояснив зростання смертності в Росії збільшенням тривалості життя.

Такий висновок Путін висловив в ході наради, наголосивши, що зростання показника смертності, в першу чергу, пов'язане зі збільшенням тривалості життя.

"У чому причини? Збільшення тривалості життя змінило так звану структуру населення, про що я вже згадував. Виросла частка громадян похилого віку. Природно, що люди похилого віку з життя йдуть набагато частіше, ніж молоді люди, люди працездатного віку, різниця в рази. Я просив би Міністерство охорони здоров'я уважно цю ситуацію відстежувати", - цитує президента РФ Медпортал.

При цьому Путін зазначив, що в 2014 році в Росії було зафіксовано природний приріст населення, тобто народжуваність перевищила смертність. Він підкреслив, що показник малюкової смерті вийшов на мінімальний рівень за всю історію країни.

Нагадаємо, раніше експерти національного бюро економічних досліджень США заявили, що "демографічна ситуація в Росії настільки жахлива, що в найближчі роки подушний ВВП буде рости швидше, ніж ВВП всієї країни".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини