RU

Путін розкритикував політику Євросоюзу

21.12.2012, 16:00
Путін розкритикував політику Євросоюзу - Фото
Фото: ЕРА
На саміті Росія-ЄС Володимир Путін розкритикував законодавство Євросоюзу, що регулює ринок електроенергії та газу - так званий "третій енергетичний пакет", - передає Російська служба  Бі-бі-сі.

"Якщо ви прийняли документ і поширили на все, що було раніше, це просто вводить сум'яття і підриває довіру до спільної роботи", - сказав російський президент.

За словами Путіна, Євросоюз має право приймати будь-які рішення, але Росію спантеличує додання документу зворотної сили. "Ми вважаємо, що це неправильне, скажу більше - нецивілізоване рішення" - підкреслив Путін.

Так званий "третій енергетичний пакет", затверджений в Євросоюзі в 2009 році, спрямований на лібералізацію ринку електроенергії та газу в ЄС. Він передбачає обмеження для вертикально інтегрованих компаній на право володіння та керування енерготранспортних мережами з боку.

Експерти вважають, що Єврокомісія таким чином намагається контролювати ринок і змусити Газпром перейти від контрактної схеми поставок газу в Європу на спотову. Газпром же говорить, що ці нововведення спрямовані проти нього як головного постачальника трубопровідного газу в Європу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини