RU

Путін: Прохоров - сильний конкурент

15.12.2011, 14:56
Путін: Прохоров - сильний конкурент - Фото
Фото: ЕРА
Коментуючи сьогодні в прямому ефірі запитання про плани Михайла Прохорова балотуватися в президенти Російської Федерації, Володимир Путін наголосив: "Михайло Дмитрович Прохоров - громадянин Російської Федерації, який досяг певного вікового цензу, і має право брати участь у виборах президента Російської Федерації".

"Я знаю, що Михайло Дмитрович збирався і зробив спробу організації партії, в нашому політичному лексиконі - це права партія, але виникли проблеми, які багатьом відомі. Але Михайло Дмитрович - людина послідовна, він від свого не відступає. Я так розумію, що він прийняв рішення використовувати новий майданчик для того, щоб просувати ті ідеї, які він вважає правильними для нашої країни. Він діє в рамках закону, Конституції, так само, як і будь-яка інша людина має на це право", - резюмував прем'єр.

Також Путін додав: "Я не хочу сказати, що бажаю йому успіху, бо я теж збираюся висувати свою кандидатуру, але впевнений, що це буде достойний...". "...сильний конкурент?", - припустив ведучий телеефіру. "Сильний конкурент, так", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, сьогодні Прохоров заявив, що заради благополуччя країни навіть готовий одружитися. Бізнесмен зазначив, що якщо укладення шлюбу необхідно для країни і перемоги на виборах, він готовий це зробити. Як відомо, 46-річний Прохоров ніколи не був одружений. На червневому з'їзді партії Правое дело, яку він очолював, бізнесменові було поставлено питання про плани на одруження. Тоді він сказав, що вірить в любов, до цих пір чекає свою другу половинку і у нього "все буде, як у нормальних людей".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини