RU

Путін прискорює видачу паспортів жителям сусідніх країн

12.12.2012, 14:57
Путін прискорює видачу паспортів жителям сусідніх країн - Фото
Фото: ЕРА
Президент Росії Володимир Путін доручив розробити порядок прискореного отримання російського громадянства громадянам колишнього СРСР. Про це він заявив у посланні Федеральним зборам Російської Федерації.

"Росія потребує припливу нових сил. Безумовно. Потребує розумних, освічених, працьовитих людей, які не просто хочуть тут підробити і поїхати, а хочуть переїхати, влаштуватися в Росії і вважають Росію своєю батьківщиною. Проте діючі правила не сприяють цьому процесу. Швидше, навпаки. Процес отримання громадянства для наших співвітчизників, для тих, хто культурно і духовно близький до Росії, утруднений і до неподобства забюрократизований. А ось завозити некваліфіковану робочу силу, в тому числі і нелегально, досить просто", - підкреслив він.

Путін доручив розробити прискорений порядок надання російського громадянства співвітчизникам, носіям російської мови і російської культури, прямим нащадкам тих, хто народився і в Російській імперії і в Радянському Союзі. "Тим, ​​хто хоче переїхати на постійне проживання в нашу країну і, відповідно, відмовитися від свого сьогоднішнього громадянства", - додав він.

"Одночасно вважаю обгрунтованим і необхідним посилити покарання за незаконну міграцію, за порушення у сфері реєстраційного обліку. Відповідні поправки вже знаходяться в Державній Думі. Прошу депутатів прийняти ці закони", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини