RU

Путін попереджає світ про загрозу "гри без правил"

24.10.2014, 16:01
Путін попереджає світ про загрозу
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Міжнародне співтовариство знаходиться на історичній розвилці, де є загроза ігри без правил у світовому порядку. Про це заявив президент Росії Володимир Путін на засіданні клубу Валдай.

"У світі накопичилося безліч протиріч. І давайте відверто запитаємо один одного: чи є у нас надійна страхувальна сітка?" - поставив питання Путін, і запропонував свою відповідь: "На жаль, гарантій, впевненості, що існуюча система глобальної та регіональної безпеки здатна вберегти нас від потрясінь - ні".

Президент Росії переконаний, що в світовому порядку слід було провести "розумну реконструкцію". "Переконаний, цей механізм стримувань і противаг, який попередні десятиліття важко, часом болісно вибудовувався світовим співтовариством, не можна було ламати, нічого не створивши натомість", - заявив глава російської держави. На його думку, "інакше, дійсно, не залишилося б інших інструментів - окрім грубої сили". "Потрібно було провести розумну реконструкцію, адаптувати до нових реалій систему міжнародних відносин", - упевнений Путін.

"США, які оголосили себе переможцями в холодній війні, самовпевнено порахували, що в цьому (реконструкції міжнародних відносин) просто немає потреби. Замість встановлення нового балансу сил, який є необхідною умовою порядку і стабільності - навпаки, були зроблені кроки, які привели до різкого посилювання дисбалансу", - заявив Путін.

"Так поводяться нувориші, на яких раптом звалилося величезне багатство: світове лідерство. І замість того, щоб їм грамотно, акуратно розпорядитися, в тому числі і в свою, звісно, ​​користь, - просто наламали дров", - охарактеризував політику Вашингтона глава російської держави.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини