RU

Путін попередив США про теракти, якщо вони вдарять по Сирії

12.09.2013, 09:53
Путін попередив США про теракти, якщо вони вдарять по Сирії - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Президент Росії Володимир Путін вважає, що хімічну зброю у Сирії застосували неурядові сили, а бойовики, а також попередив, що військова операція США тільки посилить ситуацію . Про це він написав у своїй статті, яку опублікувала американська газета The New York Times.

"Ніхто не сумнівається, що в Сирії був застосований отруйний газ. Однак є всі підстави вважати, що він був використаний не сирійською армією, а силами опозиції, щоб спровокувати інтервенцію в країну їх могутніх покровителів", - наголошується в статті.

Президент Росії підкреслив , що "не слід ігнорувати повідомлення про те, що готується ще одна атака - проти Ізраїлю" . Також Путін вважає, що нанесення військового удару США по Сирії призведе до загибелі великої кількості невинних людей і поширенню конфлікту за межі країни.

"Можливий удар США по Сирії, незважаючи на сильну протидію цим планам з боку багатьох країн, а також політичних і релігійних лідерів, включаючи папу римського, призведе до загибелі великої кількості людей, ескалації насильства, і в перспективі поширенню конфлікту далеко за межі Сирії. Військовий удар також може спричинити за собою нову хвилю тероризму" , - пише російський лідер.

Крім того, Путін підкреслює, що військове втручання США в сирійський конфлікт "може підірвати всі багатосторонні зусилля з врегулювання іранської ядерної проблеми, ізраїльсько -палестинського конфлікту і привести до подальшої дестабілізації обстановки на Близькому Сході і в Північній Африці" . Такий сценарій розвитку подій в Сирії "може нівелювати всю систему міжнародного права".

Російський президент вважає, що якщо вийде уникнути атаки проти Сирії, то це поліпшить атмосферу в сфері міжнародних відносин і зміцнить взаємну довіру. Це, у свою чергу, відкриє двері для подальшого співробітництва по інших життєво важливих питань.

Джерело: канал Вісті

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини