RU

Путін переможе в першому турі, - Левада-Центр

24.02.2012, 13:36
Путін переможе в першому турі, - Левада-Центр - Фото
Фото: ЕРА
Про це свідчить останнє соцопитування, проведене Левада-Центром. Зокрема, якби вибори голови російської держави проводилися в найближчу неділю, то 66% респондентів готові віддати свої голоси за кандидата Володимира Путіна. На другому місці Геннадій Зюганов - 15%, далі йдуть Володимир Жириновський - 8%, Михайло Прохоров - 6%, Сергій Миронов - 5%. Ще 1% опитаних мають намір зіпсувати свої бюлетені.

Говорячи про можливі порушення під час голосування, 44% висловили впевненість, що "в цілому вибори будуть чесними й законними", 35% вважають, що "швидше брудними" і ще 21% опитаних не змогли відповісти.

Перемога на виборах буде означати ще як мінімум шість років при владі для Путіна, який двічі вигравав президентські вибори - в 2000 і в 2004 роках. Офіційно президентська виборча кампанія стартувала в Росії 26 листопада минулого року, вибори в країні пройдуть 4 березня 2012 року. Новий голова держави заступить на свій пост 7 травня.

Опитування було проведено 17-20 лютого 2012 року з репрезентативною всеросійській вибірці міського та сільського населення серед 1600 осіб віком 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів країни. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загальної кількості опитаних разом з даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Левада-Центр користується репутацією незалежного від влади професійного центру вивчення громадської думки в Росії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини