RU

Путін передає Єдину Росію Медведєву

24.04.2012, 15:11
Путін передає Єдину Росію Медведєву - Фото
Фото: ЕРА
"Після інавгурації, яка має відбутися 7 травня цього року, я вважаю правильним для себе скласти повноваження голови партії Єдина Росія", - заявив Путін в вівторок на зустрічі з керівництвом партії, якого цитує прес-служба Єдиної Росії.

"Буду просити вас і членів партії скликати позачерговий з'їзд у другій половині травня і в зв'язку з тим, що Дмитро Анатолійович Медведєв очолював список Єдиної Росії на виборах в Держдуму, і в зв'язку з тим, що я буду рекомендувати його кандидатуру на посаду голови уряду, вважав би правильним, якщо б він і партію очолив ", - сказав Путін.

За словами Путіна, це загальносвітова практика, коли "уряд спирається на парламентську більшість". "Тільки так і можна добитися ефективної спільної роботи", - підкреслив прем'єр.

Голова вищої ради партії Єдина Росія Борис Гризлов зазначив: "У травні буде з'їзд партії, і вашу пропозицію (Володимира Путіна, - ред.) обрати Дмитра Медведєва лідером партії, буде підтримано всією нашою партією, всіма делегатами з'їзду". Крім того, Гризлов спростував заяви деяких ЗМІ, які вважають, що в житті Єдиної Росії відбувається спад. "Деякі ЗМІ говорять про занепад партії, але це не так. Вони бачать щось рожеве на небосхилі - але це схід, а не захід", - підкреслив Гризлов.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини