RU

Путін підвищив граничний вік чиновників до 70 років

02.01.2013, 13:18
Путін підвищив граничний вік чиновників до 70 років - Фото
8a1bafbc2e11a6d4d72efb99e3489636.jpg
Президент Росії  Володимир Путін підписав закон, що підвищує граничний вікчиновників до 70 років, які займають високі посади. Раніше вік високопоставлених чиновників був обмежений 65 роками, але на президента ці обмеження не поширювалися, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Як сказано на сайті Кремля, "введення даної норми буде сприяти збереженню на федеральній державній цивільній службі висококваліфікованих і досвідчених державних цивільних службовців, що відносяться до керівного кадрового складу".

Раніше граничний вік перебування на державній цивільній службі становив 60 років, однак він міг бути продовжений до 65 років "за рішенням представника наймача". Окремі норми діють відносно чиновників, які обіймають посади помічників і радників вищих керівників. Вони можуть працювати до закінчення строку повноважень свого начальника.

Ця норма актуальна для апарату радників Володимира Путіна: п'ятьом з 11 радників російського президента вже більше 60, а одному з них, Веніаміну Яковлєву, скоро виповниться 81 рік.

Тим часом у новому складі російського уряду середній вік глав міністерств і відомств становить менше 50 років. Наймолодшим з них став міністр зв'язку і масових комунікацій Микола Нікіфоров, якому в червні виповниться 31 рік. Прем'єр-міністру Дмитру Медведєву - 47 років.

Володимир Путін, який втретє став президентом Росії 7 травня 2012 року, 7 жовтня відсвяткував 60-річний ювілей. Однак, згідно з конституцією Російської Федерації, для президента країни не існує обмежень граничного віку перебування на посту.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини