RU

Путін: Опозиція може грохнути знаменитість і звинуватити владу

01.03.2012, 09:44
Путін: Опозиція може грохнути знаменитість і звинуватити владу - Фото
Фото: ЕРА
"Кандидат визнав, що у громадян є право висловлювати свою думку, але обрушився на своїх опонентів, заявивши, що вони спробують створити враження підтасовувань на виборах і не зупиняться ні перед чим, щоб зірвати його перемогу", - сказано в матеріалі Financial Times, який цитує InoPressa.

Як сказав Путін, ці люди хочуть сутичок і навіть шукають "сакральну жертву" з числа помітних людей: "Самі "грохнуть", вибачте, а потім будуть владу звинувачувати". Він закликав людей, які щиро хочуть змін на краще, не піддаватися на провокації.

Лідери протестного руху сприйняли слова Путіна як застережливий сигнал, - відзначає газета. Якщо керівник уряду "публічно заявляє про те, що має інформацію про таку провокацію, що готується, і такий злочин, то він зобов'язаний зробити все для того, щоб запобігти цьому, а не просто публічно лякати росіян подібним сценарієм", - сказав в інтерв'ю Інтерфаксу Борис Нємцов.

Лідер Лівого фронту Сергій Удальцов зауважив: "Якщо це спроба нас скомпрометувати, то вона виглядає безглуздо, оскільки у нас немає й бути не може таких планів. Ми люди адекватні, відповідальні".

В останні тижні Путін ще гостріше критикує США, - відзначає видання. Газета Комерсант нещодавно повідомила, що ключовий підозрюваний у справі про вбивство Політковської поклав провину на Березовського.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини