RU

Путін наполягає на жорсткості правил в'їзду до Росії

25.04.2013, 16:53
Путін наполягає на жорсткості правил в'їзду до Росії - Фото
Володимир Путін
Президент Росії Володимир Путін наполягає на жорсткості порядку в'їзду на територію Російської Федерації іноземних громадян. Про це він сказав сьогодні під час "прямої лінії" з громадянами РФ.

"Я вважаю, що нам потрібно цивілізуватися і посилювати порядок в'їзду на територію Російської Федерації іноземних громадян, насамперед - громадян середньоазіатських республік", - сказав він.

"Чому 2015? Багато хто вже знаходяться тут. Для того, щоб все це набуло цивілізований характер, для того, щоб наші партнери мали можливість в прямому сенсі цього слова надрукувати паспорти, видати відповідні бланки, їм потрібен час. Такий обсяг, який їм потрібно виготовити, можна зробити тільки року за півтора. Можна, звичайно, постаратися прискорити цей процес, але ми тоді не зможемо пред'явити якісь претензії до наших партнерів ", - підкреслив він.

"А щоб цей процес був цивілізованим, нам доведеться просто зі свого федерального бюджету надати їм фінансову допомогу на виготовлення цих паперів. Ну, напевно, можна подумати і про це, хоча це будуть додаткові для нас витрати, які ми могли б витратити, в тому числі і на підвищення заробітних плат бюджетникам", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше Путін заявив, що до 2015 року в'їзд до Росії повинен здійснюватися тільки за закордонними паспортами. При цьому, за його словами, в рамках Митного союзу повинні діяти максимально спрощені правила перетину кордону.

Досьєна Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини