RU

Путін надав Депардьє російське громадянство

03.01.2013, 11:00
Путін надав Депардьє російське громадянство - Фото
Жерар Депардьє (фото: ЕРА)
Президент Росії  Володимир Путін підписав указ про прийом в громадянство РФ французького актора Жерара Депардьє. Про це повідомляє офіційний сайт Кремля.

"Відповідно до пункту "а" статті 89 Конституції Російської Федерації задовольнити заяву про прийом в громадянство Російської Федерації Депардьє Жерара Ксавыє, народженого в 1948 році у Франції", - йдеться в документі.

Відзначимо, що в кінці минулого року Путін заявив, що Депардьє гарантована позитивну відповідь, якщо той захоче отримати посвідку на проживання в Росії або російський паспорт.

Нагадаємо, Депардьє на початку грудня 2012 року переїхав жити з Франції до Бельгії через 75-відсотковий податок на розкіш, який планує ввести президент Франсуа Олланд.

За словами Депардьє, французький уряд карає заможних людей за "успіх, творчість і талант". Депардьє вважає, що з ним обійшлися несправедливо, і підкреслює, що він вже заплатив 145 млн. євро податків за свою 45-річну кар'єру.

З 2013 року громадяни Франції, чиї доходи перевищують 1 млн. євро в рік, повинні будуть платити 75%-вий податок, в той час як в Бельгії податок становить 50% від доходу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини