RU

Путін: Мої дочки вчилися і жили завжди тільки в Росії

17.12.2015, 14:33
Путін: Мої дочки вчилися і жили завжди тільки в Росії - Фото
Володимир Путін (скріншот з відео)
Президент РФ Володимир Путін відповів на запитання про чутки, згідно з якими його дочка - Катерина Тихонова, яка працює в проектах МГУ. Відповідь на це питання Путін почав з узагальнених фраз про своїх дочок.

"Зовсім недавно всі стверджували, що мої дочки здобувають освіту за кордоном", - зазначив Путін і похвалив журналістів за те, що тепер інформація публікується про те, що дочки Путіна працюють у Москві.

За словами президента, його дочки вчилися тільки в російських вузах і жили завжди тільки в Росії.

Путін заявив, що пишається дочками, які продовжують вчиться, працюють в Росії і вільно говорять трьома європейськими мовами і "однією або двома східними". "Вони не просто вільно говорять, вони ними користуються в роботі", - додав глава РФ.

"Я ніколи не обговорюю питань, пов'язаних з моєю сім'єю. Вони не займаються бізнесом і не займаються політикою. Вони нікуди не лізуть", - заявив Путін.

За словами Путіна, проект, в якому бере участь Тихонова, є хорошою ініціативою ректора МГУ. У той же час він відмовився коментувати, де конкретно працюють його дочки, зокрема з міркувань безпеки.

Путін зазначив, що "кожна людина має право на свою долю".

"Вони ніколи в мене не були зоряними дітьми... Вони просто живуть своїм життям і роблять це дуже гідно", - підкреслив глава РФ.

Читайте також: Дочка Путіна: хто вона і чим володіє. Розслідування Reuters

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини