RU

Путін готує під Новий рік велику прес-конференцію

26.11.2012, 13:55
Путін готує під Новий рік велику прес-конференцію - Фото
Фото: EPA

Президент Росії Володимир Путін 20 грудня о 12:00 проведе велику прес-конференцію, - передає канал Вести.

Прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков повідомив, що в заході зможуть взяти участь усі бажаючі журналісти з будь-яких регіонів країни, а також представники зарубіжних та міжнародних ЗМІ. Прес-секретар додав, що глава держави буде відповідати на питання стільки, скільки вважатиме за можливе, так як жодних обмежень по тривалості не заплановано.

Процедура проведення прес-конференції залишиться незмінною. Певну частину інформаційного заходу вестиме Дмитро Пєсков, а потім Путін буде особисто обирати тих, хто буде ставити питання.

За роки свого президентства з 2000 по 2008 рік Путін проводив великі прес-конференції сім разів. Остання з них відбулася 14 лютого 2008 року та увійшла в історію як "найбільша". Було відмічено, що з кожним роком бесіди Володимири Путіна з журналістами стають все більш розлогими. У 2001 році президент відповів на 22 питання за півтори години, а через сім років для спілкування з пресою йому знадобилося вже 4 години 40 хвилин, щоб відповісти на 78 запитань. Як правило, на прес-конференції пріоритетними вважаються питання представників регіональних ЗМІ, яким на відміну від співробітників центральних газет та телеканалів рідко випадає можливість поспілкуватися з президентом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини