RU

Путін запропонував недоброзичливцям "заспокоїтися"

02.12.2010, 10:00

Путін запропонував недоброзичливцям "заспокоїтися"
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував всім, хто намагається зруйнувати його взаємодію з Президентом РФ Дмитром Медведєвим, "заспокоїтися". Про це В. Путін заявив в інтерв'ю у режимі телемосту провідному телеканалу CNN Ларрі Кінгу.

"Заяви подібного роду, звичайно, спрямовані на те, щоб образити одного з нас, зачепити почуття власної гідності, спонукати до якихось кроків, які б зруйнували продуктивну взаємодію з управління країною", - зазначив російський Прем'єр, якого цитує ІТАР-ТАРС.

"Повинен вам сказати, що ми до цього вже звикли. І прошу всіх, хто робить такі спроби, заспокоїтися", - сказав В. Путін, коментуючи дипломатичне листування США, що потрапило в Інтернет.

В.Путін зазначив, що ще у 2008 році він разом з Д.Медведєвим розумів, що "дуже багато хто спробують внести розкол у загальні підходи у будівництві російської держави і в розвитку економіки".

"Але ми, щиро кажучи, навіть не підозрювали, що це буде робитися з таким нахабством, нахрапом і так безпардонно", - обурився Прем'єр РФ.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини