RU

Путін з Медведєвим уже домовилися про структуру влади

24.09.2011, 15:55
Путін з Медведєвим уже домовилися про структуру влади - Фото
7b08f3d4dc843566bd571b3763554087.jpg

Путін з Медведєвим уже домовилися про структуру влади
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін запропонував діючому президентові Дмитру Медведєву очолити партійний список Єдиної Росії на майбутні в грудні виборах у Держдуму. Про це він заявив, виступаючи в суботу на передвиборному з'їзді партії.

Як пише Взгляд, за словами російського прем'єра, усі домовленості про структуру влади вже досягнуті. "Домовленість між нами, як рухатися далі досягнута. Але це не головне - хто на яких місцях буде сидіти", - сказав Путін.

"Важливіше інше: як ми працюємо, яких результатів домагаємося, як до цього ставляться громадяни країни. Хто очолить список Єдиної Росії на виборах у Держдуму? Я знаю, що багато запропонували очолити цей список мені. Я вам дуже вдячний", - сказав він.

"У нас склалася практика, згідно з якою передвиборний список очолює президент. Пропоную, щоб список ЄР очолив діючий глава держави", - додав Путін.

Відомо, що Медведєв прийняв пропозицію Путіна. "Партія активно допомагала курсу президента", - пояснив він свій розв'язок.

"Я вважаю, що було б правильно, щоб з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Володимира Путіна на посаду президента країни", - заявив Медведєв.

Володимир Путін: біографія, новини>>>
Дмитро Медведєв: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини