RU

Путін вважає тандем вдалою формою правління

12.10.2011, 08:12
Путін вважає тандем вдалою формою правління - Фото
6473db6713cac02a49a595bdc3b4bc7b.jpg

Путін вважає тандем вдалою формою правління
Ідеї тандема з перерозподілу владних повноважень зміцнять систему керування країною. Таку думку в інтерв'ю китайським ЗМІ висловив глава російського уряду Володимир Путін.

Як передає канал Росія 24, Путін відзначив, що правлячий тандем з мінімальними витратами пройшов дуже складний період у житті країни, який пов'язаний зі світовою фінансовою кризою.

Він записав у заслуги керівній команді успіхи соціально-економічного розвитку Росії в докризовий період, мінімізацію наслідків світової фінансової кризи 2008 року, а також наявність продуманого плану дій на перспективу.

"У докризовий період російському керівництву вдалося вдвічі скоротити число людей, що проживають за межею бідності, і майже подвоїти обсяг національної економіки", - відзначив Путін.

"Ми усвідомлюємо, що і як ми повинні робити, щоб досягти максимальних результатів з розвитку країни в економіці й соціальній сфері. Тому я вважаю, що ми цілком можемо винести на суд наших людей, на суд громадян Росії наша пропозиція на парламентських виборах і президентських", - підкреслив прем'єр.

Володимир Путін: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини