RU

Путін вважає Польщу винною у погіршенні російсько-польських відносин

01.09.2009, 13:49

Ініціатором погіршення російсько-польських відносин була не Росія. Про це заявив Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін після зустрічі з Прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

За інформацією "Вестей", водночас, за словами В.Путіна, стан російсько-польських відносин змінюється на краще. "Останнім часом тональність і стан російсько-польських відносин змінилася на краще", - сказав В.Путін на прес-конференції за підсумками переговорів з польським колегою Дональдом Туском. "Не ми були ініціаторами погіршення. Ми прагнули завжди повернути їх у первозданну якість і додати їм новий імпульс. І ми вдячні польському Прем'єру і його колегам за те, що знайшли в їх особі партнера, з яким можна працювати", - також додав російський Прем'єр.

Д.Туск, у свою чергу, висловився за "рівне ставлення до минулого, сьогодення і майбутнього" у польсько-російських взаєминах. "Нам треба прийти до загальної правди про трагічне минуле і будувати краще майбутнє", - наголосив він.

Польський Прем'єр повідомив, що під час переговорів, що відбулися з В.Путіним було розглянуто питання енергетичної співпраці між двома країнами. "Ми ще раз підтвердили, що газ з Росії не може бути у сфері політики, а тільки у сфері добре зрозумілих інтересів". Д.Туск вважає, що тепер "є шанс швидко завершити переговори і підписати газовий контракт".

Дональд Туск: біографія і добірка новин>>>

Володимир Путін: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини