RU

Путін: Терористи будуть знищені

29.03.2010, 15:30

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не сумнівається у тому, що винні за теракти, які здійснили у Москві, будуть покарані. Про це він заявив під час відеоконференції із ситуаційним центром МНС.

За словами В.Путіна, правоохоронні органи зроблять все, щоб знайти і покарати злочинців. "Терористи будуть знищені", - зазначив російський Прем'єр, слова якого наводить "Вєсті".

Глава російського уряду доручив Мінтрансу надати пропозиції з підвищення антитерористичної захищеності громадського транспорту. "Прошу підготувати відповідні пропозиції, сформулювати, щоб ми могли реалізувати їх у рамках урядових рішень, маючи на увазі і необхідну фінансову підтримку з федерального бюджету", - сказав В.Путін.

Нагадаємо, вибухи у московському метро прогриміли сьогодні вранці. Потужність вибухів становила, за попередніми даними, 3 кілограми в тротиловому еквіваленті, їх здійснили терористки-смертниці. За останніми даними, кількість жертв досягло 37 осіб, поранених - понад 100.

За даними ЗМІ, відповідальність за вибухи взяли на себе чеченські сепаратисти. Офіційно цю інформацію поки ніяк не підтвердили.

Вибухи у московському метро: добірка новин>>>
Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини