RU

Путін: Теракт у "Домодєдово" розкрито

03.02.2011, 13:10
Путін: Теракт у
70359c52d5eccf3a8330a131a613970a.jpg

Путін: Теракт у "Домодєдово" розкрито
Теракт, скоєний в аеропорту "Домодєдово" 24 січня, вдалося розкрити. Про це заявив Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін під час телеефіру.

"Йде слідство, люди працюють, працюють результативно", - сказав російський Прем'єр, якого цитує канал "Вести". На питання, чи є вже якісь зачіпки, він відповів: "Не зачіпки, можна вважати, що справа загалом розкрита".

На думку глави уряду, теракт у "Домодєдово" відрізняє "безглузда жорстокість". "Абсолютно безглузда. Вони навіть не розуміють часто, чого хочуть. Не можуть сформулювати свої вимоги. Просто це такий анархічний тероризм проти всіх: проти держави, проти влади, проти країни", - наголосив В.Путін.

Главу уряду також спитали, як він ставиться до ідеї того, щоб дозволити громадянам тримати вдома вогнепальну зброю. В.Путін сказав, що він категорично проти, оскільки у Росії немає подібної традиції. Така ініціатива, за словами Прем'єра, несе велику небезпеку. Більше того, він виступає за посилювання правил поширення навіть травматичної зброї.

Вибух у зоні прильоту міжнародних рейсів аеропорту "Домодєдово" прогримів 24 січня. За попередніми даними, потужність бомби, начиненої металевими вражаючими елементами, була еквівалентна приблизно 5 кілограмам тротилу. Смертник висадив її в натовпі зустрічаючих. Внаслідок події 36 людей загинули, понад ста поранені.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Теракт у "Домодєдово": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини