RU

Путін: Теракт у "Домодєдово" не має стосунку до Чечні

26.01.2011, 17:20

Теракт в аеропорту "Домодєдово", швидше, не має стосунку до Чечні. Про це заявив Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. До того ж глава Кабінету Міністрів зазначив, що Росія ніколи не вестиме перемовини з терористами.

"Жодна поважаюча себе країна у світі не йде цим шляхом. Такі спроби перемовин з терористами і екстремістами на початку 90-х років привели нас до першої і другої чеченських воєн", - сказав В.Путін, якого цитує канал "Вести".

В.Путін наголосив, що неведення перемовин з терористами викликане не тільки почуттям власної гідності. "Це світова практика боротьби з тероризмом. Як тільки ми вступаємо у перемовини з терористами, агресія збільшується і збільшується кількість жертв. Світова практика - ніхто перемовин з терористами не веде", - додав В.Путін.

24 січня внаслідок теракту в аеропорту "Домодєдово" загинули 35 людей. У лікарнях перебувають 117 поранених. У московських клініках проходять лікування 83 людини, з них двоє - в надто важкому стані, 18 - у важкому, 9 - у задовільному, інші - у стані середнього ступеня тяжкості. Сьогодні у Москві і Московській області - день жалоби в пам'ять про жертви теракту в аеропорту "Домодєдово".

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Теракт у "Домодєдово": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини