RU

Путін пропонує США скасувати візи з Росією

10.03.2011, 16:30
Путін пропонує США скасувати візи з Росією - Фото
f8c61047de4b8f1998ea2734a12b8c37.jpg

Путін пропонує США скасувати візи з Росією

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін (на фото) запропонував Віце-президенту США Джо Байдену зробити історичний крок - ввести безвізовий режим між Росією і США. Про це він сказав сьогодні у Москві.

Як повідомляє прес-служба російського уряду, В.Путін зазначив, що це створило б абсолютно нову моральну атмосферу між Сполученими Штатами і Російською Федерацією.

"Ми зараз з європейськими країнами ведемо активні перемовини з введення безвізового режиму між Росією і країнами Євросоюзу. А у Сполучених Штатів з цими країнами, з усіма практично, також безвізовий режим. Якби Росія і США домовилися між собою про введення безвізового режиму раніше, ніж ми це зробили б з Євросоюзом, це було б історичним кроком у розвитку російсько-американських відносин", - зазначив він.

У свою чергу, Дж.Байден назвав таку ініціативу В.Путіна хорошою ідеєю. "І якщо Ви так позитивно відреагували на те, що я сказав, то Ваше слово, шановний пане Віце-президенте, як одного з лідерів сьогоднішньої адміністрації, що має вплив у конгресі, було б для нас дуже важливим", - додав глава російського уряду.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини